زردیتا، مبتکر بازار خرید و فروش فایل در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال ۹۵ به عنوان بزرگترین مرجع خرید و فروش فایل آغاز کرده است.

اعتقاد تیم زردیتا بر این اصل استوار است که در عصر دیجیتال امروزی، دارایی های افراد به اقلام فیزیکی محدود نمی شود و هر فردی می تواند با داده ها و فایل های الکترونیکی خود سهم به سزایی در تبادلات مالی و درآمدزایی داشته باشد.

همه ی کاربران اینترنت در گوشه و کنار هارد کامپیوتر خود فایل های بسیار ارزشمندی را ذخیره کرده اند که غالب آنها در گذر زمان از خاطره ی فرد فراموش می شود. زردیتا این امکان را به شما می دهد تا با یادآوری ارزش تک تک فایل های و محصولات الکترونیکی خود، بتوانید وارد بازار خرید و فروش اینترنتی شده و به سادگی و نامحدود درآمد کسب کنید.

فایل های شما می تواند مجموعه تصاویر، کتابهای الکترونیکی، پروژه های دانشجویی و … باشد که در زردیتا با تمام کاربران اینترنت به اشتراک گذاشته شده و برای فروش نامحدود معرفی می گردند.

تنوع و تکثر فایلهای موجود در این سایت هر نوع نیاز کاربران را پوشش داده و به خوبی توانسته خود را به عنوان بزرگترین بازار خرید و فروش کشور معرفی نماید. امکان خرید محصولات در هر ساعت از شبانه روز و با کارتهای بانکی عضو شتاب، سهولت و اطمینان خرید زردیتا را بارز می کند.

سایت زردیتا این امکان را برای شما فراهم می کند تا بدون هیچ هزینه ای و با کمترین زمان ممکن، محصولات خود را به طور رایگان آپلود کرده و به فروش برسانید. هدف زردیتا، بسترسازی کسب درآمد برای تمامی کاربران اینترنت به ویژه جوانان عزیز کشور می باشد.

در انتها یادآور می شویم که : فایلهای شما، معدن طلای شماست… !