شما می بایست ابتدا در سایت ثبت نام نمایید. سپس فایل مورد نظرتان را پیدا کرده و با استفاده از هریک از کارت های عضو شتاب به صورت اینترنتی و از طریق درگاه امن بانکی مبلغ فایل را پرداخت نمایید.  لینک فایل در داشبورد کاربری شما در قسمت خریدها به صورت نامحدود قابل دسترسی و دانلود می باشد.

در صورتی که مشکل مربوط به دانلود فایل می باشد، به احتمال زیاد این موضوع مربوط به حجم فایل و سرعت اینترنت شما می باشد. اگر حجم فایل بالا و سرعت اینترنت شما پایین باشد، توصیه میکنیم که از اینترنت پر سرعت استفاده نمایید. در صورتی که با اینترنت پرسرعت هم مشکل دانلود هم چنان وجود داشت با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

کلیه فایل ها توسط کاربران سایت آپلود میشوند و اطلاعات جزئی در مورد فایل ها را هم کاربرانی که فایل را آپلود کرده اند دارند. جهت گرفتن پاسخ سوالتان وارد صفحه فایل بشوید، سپس در بخش نظرات فایل، سوالتان را مطرح کنید. چنانچه میخواهید به صورت خصوصی با فروشنده ارتباط برقرار کنید، در صفحه محصول و در ستون راست روی “مشاهده نمونه کار” کلیک کنید. حال در صفحه فروشنده میتوانید از طریق دکمه تماس، با فروشنده ارتباط برقرار کنید.

شما می بایست ابتدا در زردیتا ثبت نام نمایید. سپس فایل مورد نظرتان را از طریق گزینه آپلود جهت فروش آپلود کرده و اطلاعات مربوط به آن را تکمیل کنید. فایل شما پس از بررسی توسط تیم زردیتا از نظر انطباق با معیارهای کیفی، و رعایت قوانین و مقررات تایید شده و قابل مشاهده برای عموم می باشد. محدودیتی در تعداد فایل هایی که آپلود می کنید وجود ندارد.

مدت زمان بررسی و تایید فایل های ارسالی فروشندگان حداکثر ۲۴ ساعت خواهد بود. چنانچه فایل از نظر قوانین سایت تایید نشود، از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

فایل های شما قابلیت ماندگاری به صورت مادام العمر در زردیتا را دارا هستند. ما به صورت سالانه فایل ها را بررسی میکنیم و درصورتی که فایل شما فروش نداشته باشد پس از بررسی امکان حذف آن وجود دارد.

هر نوع فایلی که قابل دانلود شدن باشد. پروژه های دانشگاهی، جزوات، مقالات، کتاب، مجلات و نشریات، فرم ها و مستندات، وب و برنامه نویسی،نرم افزار و اپلیکیشن، عکس ها و تصاویر و هر محصولی که در قالب فایل ارائه میگردد قابلیت فروش در زردیتا را خواهند داشت.

فایل های زیر مورد تایید قرار نخواهند گرفت:

* فایلی که به صورت رایگان در دیگر سایت ها عرضه میشود.
* فایلی که حقوق معنوی آن متعلق به اشخاص، شرکت ها، موسسات و سایت های دیگر باشد.
* فایل هایی که از نظر کیفیت و محتوا، ارزش بالایی برای کاربران ندارند.
* فیلم، کلیپ و هرگونه فایل ویدئویی.
* فایل های صوتی.
* فایلی که فاقد توضیحات کافی باشد.
* فایلی که تنها از عناوین انگلیسی برای عنوان فایل استفاده شده است.
* فایل عکس در صورتی که کمتر از ۲ مگابایت حجم داشته باشد.
* فایلی که دارای پسورد باشد.
* فایلی که قبلاً توسط یک کاربر دیگر در سایت قرار داده شده است.
* فایلی که ناقص یا خراب باشد.

در آمد حاصل از فروش فایل هایتان به صورت خودکار به درآمد کل شما اضافه شده و شما می توانید آن را در داشبورد کاربری خود مشاهده نمایید. شما هر زمان که بخواهید میتوانید درخواست دهید که کل مبلغ به شماره حسابتان که در پروفایل خود ثبت کرده اید، واریز شود. وجه درخواستی شما ظرف مدت حداکثر ۲۴ ساعت به حسابتان واریز می شود. توجه به این نکته داشته باشید که مبلغ درخواستی شما بایستی برابر و یا بیش از ۱۰۰۰۰ تومان باشد.

استفاده از زردیتا رایگان است. شما به عنوان خریدار یا فروشنده فایل برای استفاده از زردیتا هیچ گونه هزینه ای نمی پردازید. تنها زمانی که فایلتان به فروش برسد،حداکثر ۲۰% مبلغ کل فروش از درآمد فروشنده بابت کارمزد سایت، کسر می گردد.

– علی رغم اینکه زردیتا هیچگونه مسئولیتی در قبال فایلهایی که به فروش گذاشته می شود ندارد اما به منظور احترام به حقوق خریداران و فروشندگان فایل، نسبت به رعایت قوانین کپی رایت فایلها و همچنین کیفیت فایل ها حساس بوده، لذا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، از شما خواهشمندیم که مورد را از طریق ایمیلهای سایت به ما گزارش نمایید.

– بعد از هر خرید به فایل خریداری شده امتیاز دهید و از این طریق به دیگران کمک کنید که از کیفیت فایل مطلع شوند.

– به عنوان فروشنده برای خریداران احترام قائل شوید و فایل هایی را آپلود کنید که دارای کیفیت خوبی هستند. آمار ما نشان می دهد که فایل های بی کیفیت و یا حتی با کیفیت معمولی فروشی نخواهند داشت.

– مطالب منتشر شده در وبلاگ زردیتا را مطالعه کنید. تیم نویسندگی ما همواره در تلاش هست که با انتشار مطالب مفید و کاربردی به شما در افزایش فروش فایل هایتان کمک نماید.

– فایل هایتان را در وبلاگتان، و شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید. هر چقدر تعداد بیشتری از فایل شما بازدید کنند شانس خرید فایل شما افزایش می یابد.