طرحهای تشویقی خریداران گرامی

زردیتا به منظور تشویق و حمایت از مشتریان ثابت خود ۲ طرح تخفیفی در نظر گرفته است که مشتریان عزیز به هنگام خرید میتوانند استفاده نمایند.

۱- کسب امتیاز:

با خرید هر محصول از زردیتا، ۳% از مبلغ کل خرید، به عنوان امتیاز به مشتری هدیه داده میشود. امتیازات در پنل کاربری ثبت و قابل مشاهده است. هر امتیاز برابر با ۱ تومان است که در خریدهای بعدی، کاربر میتواند آنرا به عنوان تخفیف به سبد خود اعمال کند یا امتیازات چند خرید خود را جمع کرده و در یک خرید اعمال نماید.

به عنوان مثال: شما قصد دارید یک محصول ۶۰۰۰ تومانی از سایت خرید نمایید. امتیاز خرید این محصول ۱۸۰ امتیاز است (در صفحه هر محصول امتیاز خرید آن زیر قیمت نمایش داده میشود). بعد از خرید این محصول، ۱۸۰ امتیاز هدیه میگیرید. حال در خرید بعدی خود میتوانید، ۱۸۰ امتیاز خود را خرج کرده یا امتیازات خود را جمع کنید و یکباره استفاده نمایید.

نکات قابل توجه:

– به محض عضویت در سایت ۲۰۰ امتیاز دریافت میکنید.
– استفاده از تخفیف امتیاز هیچ محدودیتی ندارد، حداقل امتیاز قابل خرج کردن ۱ است.

۲- کیف پول:

مشتریان گرامی میتوانند با شارژ کیف پول خود از ۱۰% تخفیف برخوردار شوند. کافی است کیف پول خود را یک بار شارژ کنید و من بعد هزینه خریدهایتان را از آن بپردازید. یعنی برای هر خرید دیگر نیاز نیست به درگاه بانک متصل شوید و اطلاعات کارت خود را وارد کنید. همچنین از ۱۰% تخفیف برای پرداخت از کیف پول برخوردار شوید.(صرفه جویی در زمان و هزینه!)

به عنوان مثال چنانچه ۳۰ هزار تومان کیف پولتان را شارژ کنید، کلا ۳۳ هزار تومان میتوانید خرید کنید.

طرحهای تشویقی فروشندگان عزیز

زردیتا به منظور تشویق فروشندگان فعال و نیز حمایت از آنها، پورسانت فروش را مطابق جدول ذیل کاهش میدهد.

مبلغ کل فروش

پورسانت فروش  (%)

کمتر از ۱۵۰ هزار تومان

۲۰

۱۵۱ تا ۳۰۰ هزار تومان

۱۹

۳۰۱ تا ۵۰۰ هزار تومان

۱۸

۵۰۱ تا ۷۰۰ هزار تومان

۱۷

۷۰۱ هزار تا ۱ میلیون تومان

۱۶

بیشتر از ۱ میلیون تومان

۱۵